تلفن هماهنگی و رزرو واحد ها 

  09120237323

 Renting a home in Isfahan

باغ خزندگان اصفهان

باغ خزندگان زنده واقع در پارک طبیعی ناژوان در سال ۹۱ با هدف آشنایی شهروندان با انواع خزندگان و گونه های مختلف آن آغاز به کار کرد. از دیگر اهداف این مجموعه معرفی مار به عنوان یکی از با ارزش­ترین موجودات در چرخه طبیعت با توجه به فواید آن از جمله کنترل آفات کشاورزی و باغبانی، استفاده از سم مار جهت داروسازی و … می­باشد. این نمایشگاه دارای چهل آکواریوم شامل انواع مارهای خارجی و ایرانی ، مارهای سمی و غیرسمی، اژدهای کمودو ، تمساح آمازون ، بزرگترین اسکلت مار بوآ در ایران، بزرگترین صدف کلاه­خودی در ایران و … می­باشد.

آدرس : ‌پل وحید – میدان سهروردی – جاده الفت

تلفن : ۳۷۷۸۰۰۵۰

 

 

 

 

 


 

باغ موزه پروانه ها

باغ موزه پروانه ها در محدوده پارک طبیعی ناژوان در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع واقع شده و دارای بیش از ۱۰۰ گونه گل و گیاه از جمله درختچه فردوس، درختچه سیکاس، درختچه لیندا، انواع بنجامین­ها، انواع فیکوس­ها، انواع بگونیا، آگاو و …. می باشد. در سه نقطه از این باغ با بدنه­سازی­های انجام شده تعداد ۴۸ عدد قاب شامل ۲۲۰۰ پروانه زیبا و رنگارنگ به نمایش گذاشته شده است.

آدرس : پل وحید – میدان سهروردی – جاده الفت تلفن:۳۷۷۸۰۰۵۰

 

 

 

 

 

 

 


 باغ گل های اصفهان

خوشبختانه از چند سال پیش به این سو، فضاهای سبز شهر اصفهان در پرتو برنامه‌ریزیها و تلاشهای شهرداری و سازمان پارکها و فضاهای سبز گسترش یافته است، به گونه‌ای سرانه فضای سبز این شهر به ازای هر شهروند به مرز حدود ۵/۱۳ متر مربع رسیده که در یک مقایسه اجمالی به حداقل استاندارد جهانی یعنی ۱۵ متر مربع نزدیک شده است. این فضاهای سبز که مشتمل بر فضاهای دل‌انگیز حاشیه زاینده‌رود و پارکهای محلی و کوهستانی و جنگلی است زیبایی، شادابی و پالایش نسبی هوای شهر اصفهان را باعث گردیده است. باغ گلها باغ بزرگ گلها است و جای جای آن باغ در باغ، اما این پروژه معظم واسطه عقد پارکهای شهر به شمار می‌رود. ویژگی و امتیاز منحصر به فرد این باغ را باید در وجوه چندگانه تفریحی، فرهنگی، آموزشی و تحقیقی آن جستجو کرد که امید می‌رود با جذابیتهای چشمگیر خود، استعدادهای توریستی شهر اصفهان را بیش از پیش افزایش دهد و تقویت کند. این طرح به عنوان یکی از طرحهای مهم و بزرگ اصفهان+۲۲ به بهره‌برداری می‌رسد تا بدینوسیله بر زیباییها و مناظر دیدنی این شهر بیفزاید و دانشجویان و دانش‌پژوهان بتوانند از این مکان استفاده نمایند و اوقات فراغت خود را با گل و گیاه سپری کنند.

 

 

 

 


 

شهــــربـــــــازی رویــــــاهـــــا

بزرگترین مجموعه تفریحی اقامتی کشور در این مجموعه با توجه به ساختار معماری و جاذبه های متنوع شرایطی برای خانواده ها فراهم خواهد آمد تا در هررده سنی و در شرایط آب و هوایی مختلف بتوانند لحظاتی بیاد ماندنی را تجربه کنند. این شهربازی مدرن با ۷ بخش موضوعی مختلف و مدرن و بیش از ۷۰جاذبه متنوع در فضاهای باز وبسته این قابلیت را دارد که بین ۷۰ تا ۶۰۰ بازدید کننده را بطور میانگین در عرض ۷ دقیقه سرگرم نماید. در کنار این مجموعه عظیم تفریحی جاذبه های دیگری از قبیل فضاهای تجاری، ورزشی، اقامتی محیطی متفاوت و جذاب را برای تفریح، سرگرمی و خرید در اختیار مراجعین محترم قرار خواهد داد. شهر بازی بین المللی بزرگ اصفهان شامل ۷ بخش اصلی است که هر کدام از این بخش ها شامل مجموعه ایی از بازی های متنوع می باشد .

 

پاسخ به سوالات

 

تماس با رزرو اسکان: 09120237323

 

 

 

 

 

 

 

 

Top