تلفن هماهنگی و رزرو واحد ها 

  09903972230

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 درب آکاردئونی دوجداره

درهای تاشو و آکاردئون یک راه حل انعطاف پذیر برای تقسیم فضاها در محیط های مسکونی و تجاری است. حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان فضایی را برای امنیت ، حریم خصوصی یا به حداقل رساندن سر و صدا تقسیم کنید.
شرکت ما حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان تاشو و با کیفیت را از حفاظ های اکاردئونی ارائه می دهدو آنها را بر اساس نیاز شما نصب می کند.

این درهای آکاردئونی انتخاب مناسبی برای رستوران ها ، دفاتر ، ، مهد کودک و خانه های مسکونی است

در شهر تهران به دلیل شلوغی بسیار زیاد، لزوم حفاظت از منازل و ساختمان ها و افزایش امنیت آن ها مساله ای بسیار مهم برای صاحبان آن ها به شمار می رود. درب های آکاردئونی برای حفاظ پنجره غرب تهران و درب ها گزینه بسیار مناسبی برای حفاظت از آن ها در شهر تهران است جوشکار سیار غرب تهران که به دلیل مقاومت بالا و ساختار آهنی مستحکم آن ها مورد استقبال و استفاده بسیاری از مالکان و صاحبان منازل و ساختمان ها شده است. حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان غرب تهران که در محدوده مناطق غربی تهران استفاده می شود انتخاب ایده آلی است که ساکنان این مناطق در شهر تهران بتوانند آسایش و آرامش خاطر را با آهنگری غرب تهران به هنگام نبودشان در منازل و محل کار داشته باشند. .

2- عوض کردن هوای داخل خانه؟
بیشتر تأسیسات حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان نیاز به منافذ سوراخ دار برای برآورده کردن شرایط تنظیم ساختمان دارند.
3- درب های دو جداره با اندازه های استاندارد؟
علاوه بر این که برای اندازه گیری خدمات کامل ساخته شده است ، ما همچنین درب های تاشو آهنی با اندازه های استاندارد را ارائه می دهیم که می تواند در اندازه گیری قیمت شما 10٪ صرفه جویی کند. این ایده ها برای دهانه های ساختمانی جدید که می تواند، شکل متناسب با یک درب اندازه استاندارد بسازید ، شما می توانید سبک دستگیره و درب را نیز انتخاب کنید ، اگرچه آنها از اندازه استاندارد هستند ، اما درب ها به طور خاص به سفارش شما ساخته می شوند.
درب های دوجه داره  اکاردئونی اهنی شرکت ما را می توان از سایت اریا حفاظ سفارش دهید.
شما میتوانید این درب های اکاردئونی را با سلیقه ی خودرنگ ان را انتخاب کنید .
4- ایجاد امنیت زیاد؟
سری درب های اکاردئونی شرکت ما دارای اهن های محکم و بادوام و انتخاب فضای کم وبا امنیت زیاد ساخته میشود .
5- رنگ درب های دو جه داره ؟
این درب ها دارای مواد زد زنگ ساخته شده و همه رنگی دارد . شما میتوانید با سلیقه ی زیبا ی خود رنگ و طرح های حفاظ پنجره مدرن را انتخاب کنید  .
6- پیک سریع؟
پیک های ششرکت ما فقط در تهران و کرج ارائه میدهند .پیک های ما بعد از اندازه گیری  در ارز سه روز درب را میفرستند.
7- نوع درب ؟
نوع درب ها فقط اهنی
8-لولاها در همه رنگ ها ارائه می شوند؟
ما یک شرکت ساخت و نصب کامل و آماده خدمات به هر پروژه حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان سفارشی مثل  درب بانک ها ، درب مغازه های گران قیمت، محافظ های بالکن، محافظ های پارکینگ وهمه ی اینها از اهن ضد زنگ تولید میشوند . این سیستم های درب های اکاردئونی که در مسیر خیلی ارام و مستقیم  در زمین حرکت میکند، ما همچنین می توانیم هر پروژه فلزی متفرقه تجاری را انجام دهیم . ما بیش از چهل سال است که در حال خدمت به هر پنج بخش هستیم و تمام مشاغل خود را تضمین می کنیم.
روزهایی وجود دارد که پنجره باز کافی نیست. درخشش خورشید ، همراه با شیرینی نسیم ، باعث می شود که کاش خانه شما حتی دیوار نداشته باشد. پنجره های اکاردئونی این آرزو را به یک واقعیت کاربردی ، ایمن ،زیبا ودلنشین تبدیل می کنند.
پنجره های اکاردئونی به شما امکان می دهند مانع بین فضای داخلی خانه و فضای خارج خانه ، هوا و طراوت بیرون را بردارید. به جای اینکه به راحتی یک یا دو پنجره را باز کنید ، می توانید یک دیوار کامل را باز کنید تا بلافاصله احساس اتصال با خارج ایجاد کنید. مرزها برداشته می شوند.درب  های بزرگ و سنگین را می توانید خیلی سریع و به همین راحتی باز و بسته کنید ، تنها آنچه شما نیاز دارید در شرکت آریا حفاظ هست.
یکی از متخصصان ماهر ما می تواند گزینه ای را پیدا کند که به بهترین شکل مناسب با سبک زندگی و رویاهای شما باشد.
 درب های آهنی دوجه داره اکاردئونی فراتر زیباوامنیت است . آنها برای دوام و عملکرد بالا ساخته شده اند.
محصولات شرکت ما برای کیفیت محافظ های جامد ، با کیفیت ، عملکرد تاشو بودن و امکانات طراحی گسترده طراحی شده اند.محصولات ما  زیبایی بودن کامل را در فضاهای مختلف ایجاد می کنند ، در حالی که قابلیت تاشو کامل را دارد. مکانهای ناهار خوری یا سرگرمی به سبک هوای ازاد را فراهم می کند.


9- روی صداقت بی دریغ ما حساب کنید؟

مطمئن باشید ما همیشه محصولات را مطابق با استانداردهای ساختمان های ایران درست میکنیم، این خیال شما را راحت می کند که هیچ مسئله مرتبط با یکسان بودن در آینده در ساعت ما رخ نخواهد داد.
10- درب های اکاردئونی چگونه کار می کند؟
این دروازه های امنیتی تاشو مانند قیچی عمل می کنند تا هم جمع شوند و هم قابل ارتقا باشند. مانند آکاردئون ، این دروازه ها در قسمت نصب شده و معمولاً لولا جمع و جور می شوند تا برای بالاترین سطح امنیت ، کمترین دید را داشته باشند.
11-فایده امنیت حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان چیست؟
بیشترین فایده استفاده محافظ های اکاردئونی برای درب های شما است که غیر از امنیت زیادی که آنها ایجاد می کنند ، کارکرد درب های تاشو است. برخلاف میله های امنیتی پنجره ای که همیشه به طور دائمی ثابت می شوند ، این محافظ های تاشو می توانند در حالت باز شوند و به مشتریان یا کارمندان شما احساس بسته بودن نمی دهند. لولا با پین های جوش داده شده. در صورت امکان از ویترین فروشگاه خود ، معمولاً در گوشه ها قرار می گیرید. کسب و کار خود را تقریباً همان ترکه قبل از نصب محافظ های امنیتی بگذارید. به وقت شب ، گسترش یافته و امنیت دیداری کاملی را ایجاد کنید.
یکی دیگر از مزایای مهم این است که وقتی میله های پنجره امنیتی روی درها نصب کرده اید ، به محض باز شدن درها ، باز شدن میله ها و همچنین اتصال آنها ، این امر چندان برای امنیت نیست ، تا زمانی که زنگ هشدار توجه کافی را به شما جلب کند ، تجارت شما قبلاً غارت شده است. با محافظ های تاشو امنیتی ، شما یک لایه امنیتی دوم دارید ، هنگامی که درهای فروشگاه شکسته می شود ، بیشتر زنگ هشدار خاموش است و آنها برای مقابله با آنها لایه دیگری دارند و به برنامه ها و خط زمان شکستن آنها آسیب می رسانند.
12-گزینه های دیگر؟
با ما تماس بگیرید! برای سفارشی کردن سفارش خود ، سایر سبک های درب های اکاردئونی امنیتی تاشو ما را در منو مشاهده کنید یا برای دیدن عکس در سایت آریا حفاظ مشاهده کنید
13-درب تاشو آکاردئونی تجاری سری 240؟
درب های امنیتی آکاردئونی تجاری. علاوه بر استحکام و دوامی که از طریق سیستم سخت افزاری لولایی ارائه می شود ، طرح  گسترده ای از گزینه های موجود نیز وجود دارد. درهای پنجره سری 540 عملکرد بی عیب و نقص را با محافظت اضافی از یک لولا پی وی سی سفت و سخت از یک میله فولادی بین تابلو های اکریلیک ترکیب می کنند.
انتخاب اول درب های امنیتی آکاردئونی. برای ارسال همان روز تا ساعت 6 عصر سفارش دهید. بیش از 37 500 محصول موجود است. آنلاین انتخاب گسترده ای از محافظ های تاشو امنیتی محافظ های قیچی و محافظ های انبار را ذخیره می کند.
درهای تجاری آکاردئونی راهی عالی برای تجارت است تا بتواند از فضای موجود خود نهایت استفاده را ببرد. کمترین قیمت موجود بصورت آنلاین کاملترین درب های امنیتی آکاردئون سفارشی موجود را عرضه می کنیم. اگر درب بالابر را در نظر نگیرید ، یک گزینه عالی برای شماست. ما انواع مختلفی از الگوها به پایان رساندن مواد و رنگها را داریم که در همه سری درب های تاشو سمت تجاری ما موجود است.
آکاردئون درب امنیتی شامل می شود. این برنامه ها شامل مراکز خرید مراکز همایش گاراژ مدارس و سایر پروژه های تجاری و خرده فروشی سازمانی است. سری 440 نمای تجاری از طریق آکاردئون. جلوپنجره های مدل هوای آزاد ضمن داشتن دسترسی کامل شکل گردش هوا ، امنیت را ایجاد می کنند. درهای آکاردئون امنیتی فردا دوباره می آیند. درهای آکاردئونی می توانند عملکردهای بی پایان داشته باشند. 14-جداکننده و درب اتاق تجاری سری 240؟
سری درب های تاشو آکاردئون چوبی به طور معمول برای پروژه های تجاری و سازمانی مسکونی مشخص می شود که در آن دوام و عملکرد زیبایی اصلی ترین نگرانی است. مدل های بسته شدن کامل در اکثر موارد دسترسی شکلی را فراهم می کنند و با جلوگیری از استفاده از سوراخ کردن از روزنه ها ، امنیت را افزایش می دهند. ما بهترین نوع های قابل حمل درب آکاردئونی را ارائه می دهیم. با دو نوع مختلف درب های امنیتی بسته شدن درب های نو و درب های تاشو، درب های امنیتی زیاد می توانند تقریباً از هر بازشوی خرده فروشی یا عمومی از جمله درب های بزرگ و راه های ورودی پیشخوان های پنجره و موارد دیگر مطمئن شوید.
ما بهترین تولید کنندگان درب های ورودی و پنجره های امنیتی را نشان می دهیم. ارسال درخواست در مورد درب های تاشو و جداکننده های اتاق انتخاب آنلاین زیادی از راه حل های صرفه جویی در فضا را فراهم می کند. آنها یک انتخاب عالی برای ایجاد فضایی در داخل کسب و کار هستند که انعطاف پذیر است و می تواند بلافاصله از یک طبقه باز به مناطق کوچکتر تبدیل شود. درب آکاردئونی برای نیازهای امنیتی شما است.
15-درهای آکاردئون آزمایش و اثبات شده توسط ساختمانهایی با نگرانی های امنیتی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. از بانک ها گرفته تا مراکز خرید تا مدارس ، درب آکاردئون شاید محبوب ترین درب برای امنیت و ایمنی باشد.
   16- درهای امنیتی آکاردئون فلزات سنگین به طور معمول از آلومینیوم با کیفیت بالا و سایر فلزات ساخته می شوند. طراحی کشویی منحصر به فرد این درب ها امکان استفاده از مواد سنگین را فراهم می کند و در عین حال نزدیک به صرفه بودن و کاربر پسند بودن درها را نیز حفظ می کند.
17-مشاهده درهای اکاردئون تمام خط یک خط کامل از سخت افزار مبتنی بر امنیت ارائه می دهد. خواه به دنبال ماده خاصی باشید یا سخت افزاری برای یافتن آن ، متخصصان در درب می توانند تجهیزات امنیتی مورد نیاز شما را تهیه کنند. درهای آکاردئونی آریا حفاظ برای چندین مشتری همزمان در یک اتاق کنفرانس برنامه ریزی کنید. در صورت نیاز به اتاق جلسات متعددی در یک دفتر کوچک ایجاد کنید یا در صورت عدم نیاز ، یک اتاق کار را باز نگه دارید. وقتی جدایی شکل کافی نیست و باید مرز بین دو فضا از بین برود ، درب آکاردئون اریا حفاظ راه حل شما است. این یک گزینه عالی برای رستوران ها ، مساجد، مهد کودک ها ، دفاتر و مراکز کمک به زندگی است.
ما گزینه های درب آکاردئونی ، تقسیم کننده ، درب تاشو را با قیمت های پایین تر از هر شرکت دیگری در صنعت خود ارائه می دهیم ، و انتخاب گسترده محصول ما ساده ترین درهای آکاردئونی گنجه تا پیچیده ترین درب های امنیتی منحنی برای جبهه های بازار را پوشش می دهد.

هر درب آکاردئونی و درب تاشو با توجه به مشخصات شما ساخته می شود. با ما تماس بگیرید یا برای یک پیشنهاد و اطلاعات تیم را به ما ایمیل کنید.
365 روز در سال

درب دو جداره تاشو ما مزایای زیادی را به همراه دارد ، اما بدون شک یکی از بالاترین حالت انتقال آرام آن است که بین داخل و خارج ایجاد می شود. با جبهه های شیشه ای سخاوتمندانه ای که تقریباً در 100٪ مساحت آنها قابل باز شدن است ، درب دو جداره تاشو فضای منحصر به فردی به فضاهای زندگی بخشیده است. برخلاف درب های کشویی سنتی ، که می تواند قسمت بزرگی از دهانه را پوشانده شده با شیشه حتی در حالت کاملاً باز قرار دهد ، عناصر تک بودن درب دو جه داره تاشو به صورت دسته ای باریک از تابلو ها به یک طرف جمع می شوند . بنابراین نمای بدون محدودیت را تضمین می کنند.
درهای آکاردئونی لهجه های متنوع و شیکی هستند و اغلب در دکوراسیون های مسکونی و تجاری به عنوان صرفه جویی کننده در فضا و تقسیم کننده های فضا استفاده می شوند. این درب ها با همان ساز موسیقی به همین نام کار می کنند و مانند درهای لولایی معمولی داخل و خارج نمی شوند. این مزیت ، به علاوه تنظیمات و سبک های بیشمار ، درب تاشو آکاردئونی را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند. برخلاف درب جیبی کاملاً راحت ، درهای تاشو آکاردئونی در داخل فضا جمع می شوند تا اینکه در دیوار ناپدید شوند.
درهای شیشه ای نیز می توانند بر اساس مفهوم آکاردئون ساخته شوند. این سیستم های دیواری تاشو ابتکاری و پیشرفته در صورت لزوم اتاق های بزرگتر یا کوچکتری ایجاد می کنند و امکان استفاده موثر از فضای موجود را با ورود به فضای باز یا بیرون آوردن فضای داخلی فراهم می کنند.
18-ویژگی ها و مزایای درهای آکاردئونی؟
درب های تاشو بسیار کاربردی و همچنین زیبا هستند و از قابلیت های طراحی بسیار متنوعی به عنوان دیوارها و درهای فوری برخوردار هستند. بسته به کاربرد شما می تواند یک انتخاب اقتصادی باشد. آنها محکم با صفحه هایی در یک مسیر با چرخ ساخته شده اند و کارایی آسان را در کنار مزایای دیگر فراهم می کنند.
    درهای تاشو انتخاب بسیار خوبی برای کمد یا هر منطقه ای است که فضای آن بسیار مناسب است. آنها همچنین برای انبارها و گاوصندوق های دیواری عالی هستند و عملکرد آنها بیشتر از درهای کشویی مستقیم است.
    درهای تاشو جداکننده اتاق مناسب هستند و می توان از آنها برای ایجاد اتاق یا اتاق جدید در اتاقهای خانه استفاده کرد. مانند دفتر کار در منزل ، تاسیسات و / یا اتاق لباسشویی ، کمد و اتاق کمد ، اتاق بازی ، امکانات آشپزخانه به سبک گالری یا کارگاه داخل گاراژ.
    درب های تاشو اغلب برای جدا کردن مکان های خواب و زندگی در واحدهای مسکونی به سبک کارایی یا تهیه بخشی از زیرزمین یا مناطق تفریحی اتاق خانواده استفاده می شوند. آنها می توانند به طور خاص ساخته شوند تا علاوه بر جداسازی شکلی ، صدا را تأیید کنند و از نظر صوتی برای حریم خصوصی گفتار و کنترل بین مناطق مجاور آزمایش شده اند.
    درهای آکاردئون همچنین برای بسته شدن مکانهای خاص از گرمایش یا تهویه هوا برای صرفه جویی در فضا و انرژی استفاده می شود.
    این دیوار و درب تاشو آکاردئون شیشه ای منحصر به فرد گزینه های طراحی درخشان را برای زندگی در فضای باز و بسیاری از برنامه های دیگر از جمله تعطیل کردن چهار اتاق فصلی فراهم می کند. تصمیم گیری جالب تر و زیباتر از یک درب شیشه ای کشویی استاندارد ، در لحظه ای یک درب شیشه ای تاشو آکاردئونی با یک انتقال بی وقفه بین داخل و خارج ، منظره را به داخل می آورد.
    دیوار کتابخانه تاشو یکی دیگر از ابتکارات عالی مبتنی بر مفهوم درب آکاردئون است. این گزینه هوشمند و کم مصرف باعث ایجاد نمایش و عملکرد فوری به خانه شما می شود.
مشخصات استاندارد

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان به عنوان درب یک یا دو نفره استفاده می شود و از دهانه های استاندارد 32 اینچ تا 96 اینچ متناسب است و یا می توان آنها را برای بازشوهایی با ارتفاع یا عرض غیرمعمول اندازه سفارشی داد. بسته به نوع کاربرد و ظاهری که می خواهید در خانه خود داشته باشید ، می توان آنها را در سمت چپ یا راست بسته یا از مرکز باز کرد. درب های کیفی با یک مجموعه کامل از دستورالعمل های نصب دقیق و ضمانت ارائه می شوند. قبل از خرید درب باید اندازه گیری های دقیق انجام دهید و در بیشتر موارد به راحتی با ابزارهای معمول خانگی قابل نصب هستند.
     درهای تاشو بهترین گزینه اقتصادی برای کمد و سایر مناطق کوچک هستند و هوم دپو انتخاب خوبی با محدوده قیمت مناسب را ارائه می دهد. پیروی از دستورالعمل های نصب درب کمد بسیار آسان است. این خبر خوبی برای افرادی است که انجام می دهند و از مزایای بسیاری از درهای دو شاخه استقبال می کنند.
. به وب سایت مراجعه کنید
محصولات موجود را بررسی کنید. جزئیات بیشتر را مشاهده کنید
درب بیمارستان
درهای بیمارستان موجود را بررسی کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید درب های دو شاخه می توانند فضای یک اتاق کوچک را ذخیره کنند ، باعث افزایش دید در یک کمد تنگ می شوند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مواد و نصب می شوند.
دستورالعمل نصب درب کمد دو شاخه
این دستورالعمل های نصب درب کمد دو شاخه را دنبال کنید.
مقالات مرتبط

    درهای کمد دوشاخه
    نحوه پوشاندن درهای کمد آینه دار
    درب آکاردئونی
همچنین در بسته درب شما ، دهانه ها کف نیز قرار می گیرد. آنها باید به قاب درب در مقابل یکی از دیوارهای کناری متصل شوند. سپس رولپلاک ها را در سوراخ های درب قبلی قرار دهید. باز هم ، رولپلاک ها با بسته ارائه می شوند. یک رولپلاک همراه با پیچ است که به شما امکان می دهد ارتفاع درب را تنظیم کنید.
هنگامی که قطعات در جای خود قرار گرفتند ، می توانید درهای دو شاخه را به داخل ریل و براکت نصب کنید. برای بهترین نتیجه ، قسمت بالای در را به داخل ریل زده و سپس قسمت پایین آن را به داخل براکت ها بکشید. برای تنظیم موقعیت دقیق درها ، از جمله ارتفاع ، می توانید از رول پلاک ها مانند نقاط محوری استفاده کنید.
با قرار دادن همه ریل ها ، براکت ها و رول پلاک ها ، درب را به داخل مجموعه های ریل و براکت نصب کنید. اگر بالای درب را به داخل مجموعه ریل وارد کنید و سپس پایین درب را بکشید ، بهترین عملکرد را خواهد داشت.
در آخر ، دستگیره درها را با سوراخ کاری در وسط درها و محکم بستن دستگیره ها ، نصب کنید.
این دستورالعمل ها فقط باید به عنوان راهنما استفاده شوند. دستورالعمل نصب درب کمد دو شاخه کارخانه را که همراه بسته درب دو شاخه خریداری شده است دنبال کنید. نصب این درها بسیار ساده است اما ممکن است به یک دست اضافی برای مانور درب ها نیاز داشته باشید. به غیر از این ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک اسلحه پیچ ، یک معیار ، یک مداد و پیچ است. اگر درب های شما خیلی محکم باشد ، ممکن است به یک دستگاه رنده هم نیاز داشته باشید.
19-ایده های اضافی برای نصب درب کمد دو شاخه؟
برخی از مراحل اضافی که می توانید هنگام نصب درهای کمد بردارید ، لکه دار کردن یا رنگ آمیزی درها برای مطابقت با فضای داخلی شما است. بهتر است قبل از نصب درها را رنگ آمیزی کرده و بگذارید کاملا خشک شود.

پس از نصب درب ها ، می توانید آینه ها را نیز به آنها بچسبانید. فقط مطمئن شوید آینه ها خیلی ضخیم نیستند تا در باز و بسته شدن درها تداخل ایجاد کنند. سرانجام ، برای لمس منحصر به فرد ، می توانید دستگیره های درب را با دستگیره های تزئینی درب تعویض کنید تا با دکوراسیون شما مطابقت داشته باشد

.
آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج

Top