تلفن هماهنگی و رزرو واحد ها 

  09903972230

کلاس زبان آنلاین کودکان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

کلاس زبان آنلاین کودکان

عصر حاضر، عصر برنامه‌های آنلاین و آموزش‌های از راه دور است. در این میان کلاس زبان آنلاین کودکان به دلیل آگاهی والدین از نقش مهم ارتباطات در دنیای جدید و لزوم یادگیری یک زبان دوم برای کودکان در سنین پایین، از پرطرفدارترین کلاس‌های آنلاین به شمار می‌رود. در قرنی که سرعت انجام کارها به یک اولویت تبدیل شده است، آموزش زبان انگلیسی آنلاین کودکان یک راهکار عالی و منحصر به فرد برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه خانواده‌ها است که این امکان را فراهم آورده است تا به وسیله ثبت‌نام در یک کلاس زبان آنلاین کودکان، بهترین معلم خصوصی انگلیسی را در هرکجای کشور که باشیم در منزل خود برای فرزندانمان داشته باشیم.

لازم به ذکر است که آموزش آنلاین زبان در مقایسه با روش‌های آفلاین و غیرحضوری (که در آنها تعامل مؤثری بین کودک و معلم وجود ندارد)، بسیار اثرگذارتر و موفقیت‌آمیزتر خواهد بود. لذا استقبال روز افزون از کلاس زبان آنلاین کودکان، بسیاری از مؤسسات را بر آن داشته است تا در کنار برگزاری کلاس‌های حضوری، برنامه‌ای نیز برای برگزاری مجازی این دوره‌ها داشته باشند. اما چرا یادگیری زبان دوم مخصوصاً انگلیسی در دنیای امروز، این اندازه مهم است و چرا توصیه اغلب کارشناسان این است که آموزش زبان دوم از سنین پایین شروع شود؟ در ادامه این مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مزایای یادگیری زبان دوم در کودکان

  • یادگیری سریع‌تر: کودکی سن رشد و یادگیری است و در سنین کودکی، مغز آماده پذیرش زبان و الگوهای زبانی برای برقراری ارتباط است. براساس تحقیقات، مغز کودک تا 3 سالگی حداکثر انعطاف‌پذیری را برای یادگیری زبان دارد. کارشناسان توصیه می‌کنند که شروع آموزش زبان دوم به کودکان از اوایل چهار و نیم سالگی باشد. زیرا در این زمان علاوه بر آمادگی کامل مغز کودک برای یادگیری، مشکلات زبانی که کودک در اوایل شروع به سخن گفتن دارد به حداقل می‌رسد. هر اندازه سن افزایش یابد این انعطاف و آمادگی کم‌تر می‌شود. بنابراین هرچه زودتر تدریس زبان انگلیسی کودک و نوجوان شروع شود؛ سریع‌تر و راحت‌تر پذیرای این آموزش می‌شوند.
  • رشد مغز: این موضوع به اثبات رسیده است که یادگیری زبان دوم در سنین کودکی، موجب رشد مغز و افزایش تمرکز می‌شود. زیرا هنگامی که کودک زبان جدیدی را یاد می‌گیرد به دنبال کاربرد آن در شرایط مختلف است و همین امر در تمرکز و دقت او نقش بسزایی دارد.
  • افزایش خلاقیت: هنگامی که کودکی در کنار زبان مادری خود، زبان دیگری را نیز یاد می‌گیرد؛ ذهن او اطلاعات بیشتری در مقایسه با الگوهای ارتباطی یک کودک تک زبانه دارد. همین امر موجب بروز خلاقیت، تنوع در برخورد با پدیده‌های اطراف و گسترش الگوهای ارتباطی این کودکان می‌شود.
  • سرگرمی و دانش بیشتر: یادگیری زبان انگلیسی علاوه بر کسب مهارت زبانی جدید، نوعی سرگرمی همراه با لذت مضاعف برای کودک به‌همراه دارد. زیرا کودک می‌تواند هنر، ادبیات، موسیقی و بازی‌ها را به زبان اصلی بفهمد و درک کند. هم‌چنین با کسب توانایی‌های بیش‌تر در تمام زمینه‌های یادگیری از قبیل فرضیه خلاق، مهارت‌های تفکر انتزاعی، درک و حل مسائل، توانایی بالا بردن تمرکز با رفع حواس‌پزتی و دیگر توانایی‌ها را تقویت کند.
  • بهبود تحصیل: براساس مشاهدات، کودکان دو زبانه در برخی از دروس عملکرد بهتری نسبت به بقیه هم‌سالان خود داشته‌اند، بنابراین می‌توان گفت که یادگیری زبان دوم تأثیر مثبتی بر روی روند تحصیلی کودکان و نوجوانان دارد و قدرت یادگیری آنان را تقویت می‌کند.
image 1652323756 - کلاس زبان آنلاین کودکان

چرا زبان انگلیسی؟

در میان کلاس‌های مجازی زبان خردسالان، بیشترین استقبال از آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان به‌عمل آمده است. سؤال این‌جاست که چرا زبان انگلیسی؟ زبان انگلیسی زبان بین‌المللی دنیا و زبانی است که 380 میلیون نفر به‌عنوان زبان مادری به آن تکلم می‌کنند. بر همین اساس بعد از زبان چینی و اسپانیایی، زبان انگلیسی سومین زبان پرکاربرد و گسترده در جهان است.  به علاوه زبان انگلیسی زبان دوم بیش از 750 میلیون نفر در سراسر دنیا است و بالغ بر 700 میلیون نفر نیز در حال یادگیری این زبان هستند.

همان‌طور که اشاره کردیم زبان انگلیسی، زبان بین‌المللی محسوب می‌شود که در زمینه‌های بسیاری از قبیل سیاسی، اقتصادی، علمی، فرهنگی، رسانه‌ای، نظامی و صنعتی زبانی مشترک به حساب می‌آید. در حال حاضر ادامه تحصیل در کشوری خارجی یا کار کردن و دیگر فعالیت‌ها در بسیاری از کشورها، نیازمند تسلط داشتن بر این زبان است. با توجه به توضیحات داده شده می‌توان نتیجه گرفت که یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند فرصت‌های زیادی را در اختیار افراد قرار دهد و نقش مهمی را در رشد و پیشرفت آن‌ها ایفا کند؛ بنابراین قابل درک است که آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان تا این اندازه مورد استقبال والدین آینده‌نگر قرار بگیرد.

بهترین کلاس زبان آنلاین کودکان در اصفهان برای زبان‌آموزان در سرتاسر کشور

اگر در میان مراکز بی‌شمار آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان که در سطح کشور فعالیت می‌کنند به دنبال مؤسسه‌ای مناسب و قوی با پیشینه‌ای درخشان هستید؛ پیشنهاد ما به شما “زبانکده راه نوین اصفهان” است. این مجموعه با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی کودک و نوجوان و بهره‌گیری از اساتید برجسته، اقدام به برگزاری کلاس زبان آنلاین کودکان به‌صورت مجازی برای متقاضیان در تمام شهرهای کشور نموده است. لازم به ذکر است که تدریس زبان انگلیسی کودک و نوجوان به این دلیل که زبان آموز از روحیه حساسی برخوردار است؛ طبعاً روش خاص خودش را دارد. بنابراین شیوه مورد استفاده در آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان اهمیت زیادی دارد. این شیوه‌ها باید علمی، تأیید شده توسط کارشناسان و روانشناسان کودک، همراه با خلاقیت و بدون هیچ‌گونه فشار روانی و اجبار باشد.

image 1652323706 - کلاس زبان آنلاین کودکان

در زبانکده راه نوین،  برخلاف روش‌های آفلاین کلاس زبان آنلاین کودکان بر بستر اینترنت، تلگرام، واتساپ، اسکایپ و یا حتی تلفنی به گونه‌ای برگزار می‌شود که تعامل شاگرد و معلم حفظ شود و در حین آموزش زبان‌آموز می‌تواند سؤالات و ابهامات مطرح شده برای خودش را از معلم بپرسد. علاوه بر این از دیگر مزایای برگزاری کلاس آنلاین زبان کودکان، باید به این قابلیت اشاره کرد که زبان‌آموز در هر کجای کشور که باشد قادر است با آرامش خاطر و به دور از هرگونه استرس و ایاب و ذهابی از معلومات بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی در اصفهان برخوردار شود. اگر شما هم مایل هستید که بهترین مدرس زبان انگلیسی کودکان در اصفهان را به‌صورت آنلاین در منزل خود داشته باشید؛ می‌توانید برای تعیین سطح و ثبت‌نام کودک خود در کلاس زبان آنلاین کودکان، با شماره تلفن 09137168752 تماس بگیرید. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی آدرس اینترنتی Karinoway.ir کلیک کنید تا وارد سایت اینترنتی آموزشگاه شوید.

 

 

Top