تلفن هماهنگی و رزرو واحد ها 

  09903972230

استفاده از واقعیت مجازی برای معرفی اقامتگا هها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت ای رب یا نبی ( airbnb ) اقامتگاه هاى مختلف در اختیار مسافرانی قرار م یدهد که براى کار یا تفریح سفر میکنند و براى مدتی کوتاه، نیاز به اسکان در یک اتاق، آپارتمان یا ویلا دارند. این شرکت تصمیم گرفته به جاى کاتالوگهاى پر از عکس، از واقعیت مجازى استفاده کند تا مسافر قبل از انتخاب، زندگی در اقامتگاه موردنظر را تجربه کند. بدین ترتیب او میتواند بهتر تصمیم بگیرد و در مقصد، سورپرایز نخواهد شد. معمولا وقتی میخواهید به سفر بروید با لیستی گوناگون از هتلها و اقامتگاههاى مختلف روبرو هستید که هیچ تصورى از شرایط واقعی آن ندارید. اما با استفاده از پیشرفت فناورى و واقعیت مجازى، شما و همسفرهایتان میتوانید زندگی در اقامتگاه موردنظر را لحظه به لحظه تجربه کنید و با حسی بهتر و اطمینانی بیشتر انتخاب کنید.با استفاده از این تجربه نوین، ایرب یا نبی به مشتریانش اجازه میدهد دقیقا ببینند در مقصد با چه اقامتگاهی روبرو خواهند شد.

این شرکت تصمیم جدیدش را در 12 دسامبر 2017 اعلام کرد. البته پروژه مذکور هنوز نهایی نشده و مقدمات آن فراهم میشود. در این پروژه تصاویر 360 درجه با کیفیت بالا و اسکان هاى 3بعدى به کار میرود تا مسافر به دقت اقامتگاههاى مختلف را بررسی کرده دقیقا همان گزینه اى را انتخاب کند که نیاز دارد و میپسندد. در این پروژه بزرگ و هیجان انگیز، مسافر به کمک واقعیت مجازى و هدست هاى ویژه، در اقامتگاه موردنظر قدم میزند و اطلاعات لازم را در مورد شهر مقصد هم دریافت م یکند. حتی در صورتی که شما به خارج از کشور سفر کنید، در این پروژه تمام اطلاعات به زبان مادرى شما ترجمه میشود تا هیچگونه ابهام و سوالی باقی نماند.

حتی این امکان وجود دارد که مسافر اشیا و لوازم شخصی خود را هم به این تصویر واقعیت مجازى اضافه کند و مقصد را قبل از سفر تجربه کند. گفتنی است ایرب یا نبی قبلا هم در نمایشگاه طراحی میامی 2017 با مولرف نسورن همکارى کرد و اقداماتی کوچک در مورد کاربرد واقعیت مجازى انجام داد. هنوز مشخص نیست این پروژه جدید در چه تاریخی آماده بهر هبردارى است. در ضمن مسئولان این شرکت اعلام کرده اند که افزودن هر کارکرد یا ویژگی جدید به این طرح نیازمند آزمایش، تمرین و ارزیابی فنی است

اجاره آپارتمان مبله در اصفهان ، اجاره روزانه خانه در اصفهان ،خانه اجاره ای روزانه در اصفهان

.

Top