تلفن هماهنگی و رزرو واحد ها 

  09903972230

کاخ هشت بهشت اصفهان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کاخ هشت بهشت اصفهان
کاخ هشت بهشت یکی از زیباترین و دلرباترین آثار تاریخی شهر اصفهان می باشد.این کاخ که به دستور شاه سلیمان صفوی در سال های ( 1050 تا 1080 ) ساخته شده از بهترین کاخ های دوران صفویه است.
در زمان های قدیم به کاخ هشت بهشت باغ بلبل نیز می گفتند و این عمارت قسمتی از باغ نقش جهان شاه عباس بوده پس از آن در زمان شاه سلیمان این بخش باغ  مجزا و شروع به ساختن شده است.
این کاخ زیبا دارای آینه کاری های بسیار زیبا و جذابی است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد و وسایل آن از گران ترین و باشکوه ترین وسایل در تمام دنیا می باشد.
کاخ هشت بهشت دارای سالن های متعددی است که تماما نقاشی , گچبری و خاتم کاری شده است.در وسط این کاخ یک حوض هشت ضلعی به قطر 83 سانتی متر ساخته شده که به حوض مروارید معروف است و طوری حجاری شده که هنگام یکه آب از آن خارج می شود مانند دانه های مروارید است

کاخ هشت بهشت در اصفهان
این عمارت سرتاپا از طلا تزئین شده و اشکال و تصاویر زیبایی بر دیوارهای آن نقاشی شده که بر زیبایی و جذابیت آن می افزاید.
کاخ هشت بهشت  جز کم نظیرترین کاخ های تاریخی در ایران است و شهرت آن به خاطر به کاربردن سنگ مرمرهای عالی و داشتن طاق های مقرنس کاری و نقاشی شده است.
آب و هوای این باغ به قدری دلچسب و روح نواز است که از قدم زدن در این باغ هیچگاه خسته نخواهید شد.
اگر به شهر اصفهان سفر کردید دیدن این عمارت زیبا و چشم نواز را از دست ندهید و از دیدن این بنای تاریخی و با شکوه لذت ببرید

اجاره روزانه خانه در اصفهان

Top